Podczas niedzielnego wieczoru doszło do poważnego zdarzenia drogowego na Rondzie Konstytucji 3 Maja w Głogowie. Renault Clio, które było jednym z pojazdów biorących udział w kolizji, miało na pokładzie pasażera, który prawdopodobnie odniósł złamanie nogi. Drugim zaangażowanym samochodem był Volkswagen Touran. Ogólna liczba osób związanych z tym niepokojącym incydentem wynosiła sześć.

Sytuacja wyglądała na to, jakby jeden z kierowców niespodziewanie utracił kontrolę nad swoim pojazdem. Ten niefortunny wypadek miał miejsce niedaleko skrzyżowania z ulicą Bolesława Krzywoustego, dokładnie 10 grudnia, po godzinie 19:00.

Do tej pory przeprowadzone dochodzenie sugeruje, że kierowca jednego z samochodów nagle stracił zdolność sterowania swoim pojazdem. W wyniku tego auto wpadło w poślizg, obróciło się o 180 stopni i doszło do bezpośredniego zderzenia z drugim pojazdem jadącym równolegle.

Na miejscu interweniowały służby medyczne, które udzieliły pomocy czterem osobom. Spośród tych osób, pasażer Renault Clio odniósł najbardziej poważne obrażenia.