Początek sezonu dla piłkarzy Górnika Polkowice zapowiadał się obiecująco. Zanotowali dwa triumfy, pokonując ekipy Cariny Gubin oraz Ślęzy Wrocław. Niestety, po tych zwycięstwach, drużyna, która wywalczyła sobie miejsce w 2 lidze, zaczęła napotykać na trudności. W kolejnych czterech meczach odnotowali dwa remisy i dwie przegrane. W konsekwencji tych niepowodzeń, trener Michał Kowbel stracił pracę we wtorkowe przedpołudnie.

Nowym szkoleniowcem klubu, uchodzącego za najzamożniejszego w 3 lidze, został Enkeleid Dobi. Ten doświadczony 48-letni Albańczyk ma na swoim koncie pracę jako trener KS Polkowice. Sprawował tę funkcję w latach 2017-2020, a w sezonie 2018/19 doprowadził drużynę do awansu do II ligi.

30 lipca 2020 Dobi zaczął prowadzić pierwszoligowy Widzew Łódź. Jednak jego kadencja na stanowisku zakończyła się już 13 kwietnia 2021 roku. Po odejściu z Widzewa, Dobi powrócił do swojego rodzinnego kraju, Albanii, gdzie objął zespół ekstraklasy. Niestety, nie odniósł tam znaczących sukcesów.

Po powrocie do Polski, Dobi został zatrudniony w Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie, gdzie pełnił funkcję II trenera Zagłębia U-17. Ostatnio był także rozważany jako kandydat do roli szkoleniowca Chrobrego Głogów, jednak ostatecznie klub postawił na Piotra Plewnię.