“Rodzinne Polkowice” to wydarzenie organizowane przez gminę, które odbędzie się w najbliższą niedzielę. Na rodziny czekają niesamowite atrakcje, takie jak spektakl Teatru OCELOT, wspinaczka z Ironmanem, wyścigi maskotek czy strefa klocków LEGO!

„Rodzinne Polkowice” to wydarzenie, które odbędzie się 29 maja i które ma na celu zwrócenie uwagi na nadrzędną wartość, jaką jest rodzina, wychowanie i opieka nad dziećmi. To także zachęta do aktywnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu poprzez udział w imprezach o charakterze wypoczynkowo-rekreacyjnym oraz edukacyjnym. 

W realizację tego projektu wspólnie z Gminą Polkowice włączyło się prawie trzydzieści podmiotów, takich jak: KGHM Polska Miedź, służby mundurowe, kluby sportowe oraz organizacje pozarządowe i stowarzyszenia.

Atrakcje w ramach “Rodzinnych Polkowic”

Na uczestników festynu czeka moc atrakcji. Sportowe turnieje, ciekawe konkursy, występy teatralne i muzyczne, zumba na świeżym powietrzu to zaledwie kilka propozycji, które przygotowano z okazji Wielkiego Święta Rodziny. Najmłodsi z pewnością będą zachwyceni spektaklem Teatru OCELOT, wspinaczką z Ironmanem – Jerzym Górskim, wyścigami maskotek czy strefą klocków LEGO. Spektakle, oprócz Teatru OCELOT. przedstawią również szkoła Podstawowa nr 4, PM S.O. Tarnówek oraz Gmina Polkowice. 

Swoje propozycje zabaw przygotowały także służby mundurowe, policja oraz straż pożarna. 

Każdy znajdzie w niedzielę coś dla siebie. Już dawno nie było tak różnorodnego wydarzenia w Polkowicach. Zarówno fani sportu, jak sztuki, historii, literatury, gastronomii czy łamigłówek będą usatysfakcjonowani. Nie ma co jednak zdradzać więcej szczegółów i niespodzianek, tylko wybrać się na “Rodzinne Polkowice”!