Łagoszów Wielki, miejscowość w gminie Radwanice, stał się miejscem groźnego zdarzenia drogowego, które miało miejsce w piątkowe popołudnie. W wyniku tego wypadku, trzej uczestnicy zostali przetransportowani do szpitala. Z informacji wynika, że powodem zdarzenia była nieuwaga kierowcy smarta, który nie ustąpił pierwszeństwa prowadzącemu opla. Kierujący samochodem typu smart odniósł poważne obrażenia.

Policja została powiadomiona o tragicznym zdarzeniu w piątek, 20 października, około godziny 14.00. Na miejscu interweniowały różne służby – grupa dochodzeniowo-śledcza policji, strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Polkowicach oraz Ochotnicza Straż Pożarna z Radwanic. Aby udzielić pomocy poszkodowanym, wezwano na miejsce trzy ekipy ratownictwa medycznego.

Zebrany materiał dowodowy sugeruje, że kierowca jadący smartem nie zastosował się do obowiązujących przepisów ruchu drogowego na zwężeniu drogi, co doprowadziło do kolizji z oplem. Jego stan zdrowia był na tyle poważny, że musiał zostać natychmiastowo przetransportowany do szpitala. Także kierowca oraz pasażer opla wymagali natychmiastowej pomocy medycznej i zostali przewiezieni do szpitala. Zdarzenie spowodowało całkowite zablokowanie ruchu drogowego przez Łagoszów Wielki na czas trwania czynności policyjnych.