Chcesz wiedzieć, jaka pogoda będzie dzisiaj towarzyszyć mieszkańcom Polkowic? Zawsze warto być dobrze przygotowanym na zmienne warunki atmosferyczne i nie dać się zaskoczyć niespodziewanym przypływem chłodnego powietrza lub nagłym ulewnym deszczem. Aby o tym wiedzieć, wystarczy mieć pod ręką dostęp do aktualnej prognozy pogody dla Polkowic. Możesz dodać tę stronę do swoich ulubionych zakładek i codziennie sprawdzać warunki pogodowe na dzisiejszy dzień, sobotę 04.11, oraz na najbliższe dni.

Co czeka nas dzisiaj, w sobotę 04.11, w Polkowicach? Najwyższa temperatura powietrza ma wynieść maksymalnie 11°C podczas szczytu dnia, podczas gdy wieczorem spodziewana jest temperatura ok. 6°C. Szanse na pojawienie się opadów są minimalne – tylko 1%, co oznacza, że prawdopodobnie dzisiaj pozostaniemy suchymi. Zatem spokojnie możemy zostawić parasolki w domu.

Specjaliści od meteorologii przewidują także, że dzisiaj w Polkowicach wiatr będzie wiał z prędkością do 16 km/h. Biorąc to pod uwagę, odczuwalna temperatura wyniesie około 7°C, a kierunek wiatru będzie miał orientację południową.

Jeżeli chodzi o poziom promieniowania UV na dzisiejszy dzień, to wynosi on jedynie 1, co oznacza brak ryzyka dla osób o zdrowej skórze.