Aż ponad pięć tysięcy osób skorzystało w  zeszłym miesiącu z promocji polkowickiego Aquaparku „Półtora godziny za pięć złotych”. Akcja ruszyła 9 lipca i potrwa do końca wakacji. Warto skorzystać!

Jeszcze do końca sierpnia każdy mieszkaniec gminy Polkowice może korzystać ze strefy basenowej w Aquaparku przez półtorej godziny za tylko pięć złotych.

Jak informuje Paweł Lóssa, prezes Aquapark Polkowice, jest to wspólna inicjatywa pana burmistrza Łukasza Puźnieckiego i zarządu Aquaparku. Od 9 lipca, od kiedy rozpoczęła się promocja, skorzystało z niej ponad 5100 osób, czyli ponad 220 osób dziennie. Obiekt dawno nie cieszył się tak dużą frekwencją.

Mieszkańcy bardzo cieszą się z promocji i mówią, że dzięki niej zaczęli częściej chodzić na basen. To nie tylko atrakcja dla dzieci czy ułatwienie czasowe i finansowe dla rodziców, ale również zachęcenie do częstszego aktywnego wypoczynku.

Jak mówi jedna z mieszkanek Polkowic, oprócz konkurencyjnej ceny wejściówek, jako mama trzylatka najbardziej jest zadowolona z wszystkich dostępnych zabawek wodnych. Są samoloty i statki, na których synek może się bawić. Są dmuchane koła i piłki. Nie trzeba nic brać ze sobą.

Sierpniowa niespodzianka

Mieszkańcy chętnie korzystają z oferty, ponieważ zwykła wejściówka w wersji podstawowej kosztuje 13 zł od poniedziałku do piątku i 14 zł w weekendy i święta, a bilet ulgowy kosztuje 10 zł w tygodniu, a w weekendy i święta 12 zł. W ramach promocji mieszkańcy płacą 5 zł za półtorej godziny, a resztę dopłaca gmina Polkowice.

Oprócz interesującej promocji, dodatkową atrakcją będzie też Wodny Tor Przeszkód, z którego będzie można skorzystać od 19 do 28 sierpnia. Warto tego nie przegapić!